Json table (1.0.26) - en to et translation catalogue (30 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: Type
et: Liik

en: Yes
et: Jah

en: Edit
et: Muuda

en: Size
et: Suurus

en: - None -
et: - Puudub -

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: Text
et: Tekst

en: Options
et: Valikud

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: Area
et: Pindala

en: Database
et: Andmebaas

en: Header
et: Päis

en: Comment
et: Kommentaar

en: Fields
et: Väljad

en: Mode
et: Viis

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Line
et: Rida

en: Medium
et: Keskmine

en: Code
et: Kood

en: Table
et: Tabel

en: Document
et: Dokument

en: Tree
et: Puu

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: About
et: Programmist

en: Column
et: Tulp

en: Direction
et: Suund
