Json table (1.0.26) - en to gu translation catalogue (20 entries)

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Yes
gu: હા

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Size
gu: માપ

en: Small
gu: નાનું

en: Large
gu: મોટું

en: Text
gu: લખાણ

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Horizontal
gu: આડું

en: Vertical
gu: ઊભું

en: Area
gu: વિસ્તાર

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Line
gu: લીટી

en: Medium
gu: મધ્યમ

en: Table
gu: કોષ્ટક

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત

en: About
gu: વિશે
