Json table (1.0.26) - en to mr translation catalogue (16 entries)

en: Value
mr: किंमत

en: Type
mr: प्रकार

en: Yes
mr: हो

en: Edit
mr: संपादन

en: Size
mr: आकार

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Small
mr: लहान

en: Large
mr: मोठे

en: Text
mr: अक्षर

en: Options
mr: विकल्प

en: Comment
mr: प्रतिक्रिया

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: Line
mr: रेषा

en: Default value
mr: मुलभूत मूल्य

en: Direction
mr: दिशा
