Json table (1.0.27) - en to bn translation catalogue (14 entries)

en: Type
bn: টাইপ

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Size
bn: সাইজ

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Comment
bn: মন্তব্য

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: Mode
bn: মোড

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Line
bn: লাইন

en: Medium
bn: মাঝারি

en: Code
bn: কোড

en: Table
bn: টেবিল

en: About
bn: সম্পর্কে
