Json table (1.0.27) - en to ro translation catalogue (30 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: Type
ro: Tip

en: Yes
ro: Da

en: Edit
ro: Editați

en: Size
ro: Mărime

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Small
ro: Mic

en: Large
ro: Mare

en: Options
ro: Opțiuni

en: Horizontal
ro: Orizontal

en: Area
ro: Zonă

en: Database
ro: Bază de date

en: Header
ro: Cap

en: Comment
ro: Comentariu

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Mode
ro: Mod

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Line
ro: Linie

en: Medium
ro: Mediu

en: Code
ro: Cod

en: Table
ro: Tabel

en: Tree
ro: Arbore

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: About
ro: Despre

en: Add row
ro: Adaugă linie

en: Column
ro: Coloană

en: Step
ro: Pas

en: Direction
ro: Direcție

en: Add column
ro: Adaugă coloană
