Json table (1.0.27) - en to ta translation catalogue (25 entries)

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Type
ta: வகை

en: Yes
ta: ஆம்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Size
ta: அளவு

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Small
ta: சிறியது

en: Large
ta: பெரியது

en: Text
ta: உரை

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: Horizontal
ta: கிடைநிலை

en: Vertical
ta: செங்குத்து

en: Area
ta: பரப்பு

en: Header
ta: தலைப்பகுதி

en: Comment
ta: கருத்து

en: Mode
ta: முறை

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Line
ta: வரி

en: Medium
ta: தகுந்த

en: Code
ta: நிரல்

en: Table
ta: அட்டவணை

en: Default value
ta: இயல்பான மதிப்பு

en: About
ta: பற்றி

en: Direction
ta: திசை
