Json table (1.0.28) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Block
or: ବ୍ଲକ

en: Mode
or: ଧାରା

en: Code
or: ସଂକେତ

en: Direction
or: ଦିଗ
