Json table (1.0.30) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Value
af: Waarde

en: Type
af: Tipe

en: Yes
af: Ja

en: Edit
af: Wysig

en: Size
af: Grootte

en: - None -
af: - Geen -

en: Small
af: Klein

en: Large
af: Groot

en: Options
af: Opsies

en: Block
af: Blok

en: Header
af: Hoof

en: Comment
af: Kommentaar

en: Code
af: Kode

en: Table
af: Tabel

en: Manual
af: Handleiding

en: Direction
af: Rigting
