Json table (1.0.30) - en to es translation catalogue (37 entries)

en: Value
es: Valor

en: Type
es: Tipo

en: Yes
es: Sí

en: Edit
es: Editar

en: Size
es: Tamaño

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Small
es: Pequeño

en: Large
es: Grande

en: Text
es: Texto

en: Options
es: Opciones

en: Area
es: Área

en: Block
es: Bloque

en: Database
es: Base de datos

en: Header
es: Encabezado

en: Comment
es: Comentario

en: Fields
es: Campos

en: Mode
es: Modo

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: Line
es: Línea

en: Medium
es: Medio

en: Code
es: Código

en: Table
es: Tabla

en: Block ID
es: ID del Bloque

en: Document
es: Documento

en: Tree
es: Árbol

en: Default value
es: Valor predeterminado

en: Read
es: Leido(s)

en: Add row
es: Añadir fila

en: Column
es: Columna

en: Step
es: Paso

en: Direction
es: Dirección

en: Circle
es: Circular

en: Remove column
es: Eliminar columna

en: Remove row
es: Eliminar fila

en: Add column
es: Añadir columna

en: Bubble
es: Burbuja
