Json table (1.0.30) - en to mn translation catalogue (20 entries)

en: Value
mn: Утга

en: Type
mn: Төрөл

en: Yes
mn: Тийм

en: Edit
mn: Засварлах

en: Size
mn: Хэмжээ

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Small
mn: Жижиг

en: Large
mn: Том

en: Text
mn: Текст

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Block
mn: Хавтан

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Mode
mn: Горим

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Medium
mn: Дундаж

en: Code
mn: Код

en: Table
mn: Хүснэгт

en: Direction
mn: Чиглэл
