Json table (1.0.30) - en to ps translation catalogue (17 entries)

en: Value
ps: بيه

en: Type
ps: بڼه

en: Yes
ps: هو

en: Edit
ps: سمون

en: Size
ps: كچه

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Text
ps: متن

en: Vertical
ps: نېغ

en: Area
ps: ځای

en: Block
ps: غونډ

en: Header
ps: سرۍ

en: Comment
ps: تبصره

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Medium
ps: منځنى

en: Table
ps: لښتيال

en: Column
ps: ستن
