Json table (1.0.5) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Value
sr: Вредност

en: Size
sr: Величина

en: Default
sr: Подразумевано

en: Text
sr: Текст

en: Mode
sr: Режим

en: Code
sr: Кôд

en: Default value
sr: Подразумевана вредност

en: Direction
sr: Смер
