Json table (1.0.7) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Small
my: အသေး

en: Large
my: အကြီး

en: Horizontal
my: ရေပြင်ညီ

en: Vertical
my: ဒေါင်လိုက်

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Medium
my: အလယ်အလတ်

en: Table
my: ဇယား

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: Direction
my: လမ်းညွန်ချက်၊ လမ်းကြောင်း
