Json table (1.0.8) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Value
km: តម្លៃ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Size
km: ទំហំ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Small
km: តូច

en: Large
km: ធំ

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Options
km: ជម្រើស

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Mode
km: របៀប​

en: Line
km: ជួរ

en: Medium
km: មធ្យម

en: Code
km: កូដ

en: Table
km: តារាង

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: Direction
km: ទិស
