Json table (1.0.9) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: Value
am: እሴት

en: Edit
am: አርትእ

en: Default
am: ነባሪ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Horizontal
am: አግድም

en: Vertical
am: አቀብ

en: Header
am: ራስጌ

en: Mode
am: ሁኔታ

en: Medium
am: መካከለኛ

en: Code
am: ኮድ

en: Table
am: ሰንጠረዥ

en: Default value
am: ነባሪ እሴት

en: Direction
am: አቅጣጫ
