Json table (1.0.9) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Value
th: ค่า

en: Edit
th: แก้ไข

en: Small
th: เล็ก

en: Large
th: ใหญ่

en: Text
th: ข้อความ

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Mode
th: รูปแบบ

en: Medium
th: ปานกลาง

en: Code
th: รหัส

en: Table
th: ตาราง

en: Read
th: อ่าน

en: Direction
th: คำอธิบาย
