JSON API (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
be: Прэфікс

en: General
be: Агульны

en: Schema
be: Схема

en: About
be: Аб

en: Web services
be: Вэб-службы

en: Bundle
be: Набор
