JSON API (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: About
ca: Detalls

en: Web services
ca: Serveis web

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Download URL
ca: URL de descàrrega

en: Resource
ca: Recurs
