JSON API (8.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
et: Eesliide

en: General
et: Üldine

en: About
et: Programmist

en: Web services
et: Veebiteenused

en: Bundle
et: kogum
