JSON API (8.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
he: קידומת

en: General
he: כללי

en: About
he: אודות

en: Web services
he: שרותי רשת - Web services

en: Bundle
he: חבילה
