JSON API (8.x-1.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
nl: Voorvoegsel

en: General
nl: Algemeen

en: About
nl: Over

en: Web services
nl: Webservices

en: Bundle
nl: Bundel

en: Download URL
nl: Download-URL
