JSON API (8.x-1.0-alpha3) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
ta: முன் ஒட்டு

en: General
ta: பொது

en: About
ta: பற்றி

en: Web services
ta: வலை சேவைகள்

en: Bundle
ta: பொதி
