JSON:API example (8.x-1.4) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Password
fi: Salasana

en: Settings
fi: Asetukset

en: Deleting
fi: Poistetaan

en: Debug
fi: Debuggaa

en: Editing
fi: Muokkaaminen

en: Example modules
fi: Esimerkkimoduuleja
