JSON:API example (8.x-1.4) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Password
ru: Пароль

en: Settings
ru: Настройки

en: Client ID
ru: ID клиента

en: Adding
ru: Добавление

en: Deleting
ru: Удаление

en: Debug
ru: Отладка

en: Editing
ru: Редактирование

en: Example modules
ru: Пример модулей
