JSON:API example (8.x-1.4) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Password
sl: Geslo

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Debug
sl: Razhroščevanje
