JSON:API example (8.x-1.4) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Debug
vi: Tìm lỗi

en: Editing
vi: Sửa
