JSON:API example (8.x-1.4) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Debug
ar: تنقيح
