JSON:API example (8.x-1.4) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Debug
bo: སྐྱོན་སེལ
