JSON:API example (8.x-1.4) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Debug
el: Αποσφαλμάτωση
