JSON:API example (8.x-1.4) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Password
id: Sandi

en: Settings
id: Pengaturan

en: Client ID
id: ID Klien

en: Editing
id: Pengeditan
