JSON:API example (8.x-1.4) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Debug
kn: ದೋಷದ ಹುಡುಕಾಟ
