JSON:API example (8.x-1.4) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Password
lv: Parole

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: Debug
lv: Atkļūdot
