JSON API Extras (8.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (18 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Path
eo: Vojo

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Field name
eo: Nomo de kampo

en: Fields
eo: Kampoj

en: Revert
eo: Malfari

en: Alias
eo: Kromnomo

en: Path prefix
eo: Vojprefikso

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: Bundle
eo: Fasko

en: No fields available.
eo: Neniuj kampoj disponeblaj.
