JSON API Extras (8.x-1.0-beta3) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Default
mn: Анхны утга

en: Format
mn: Бүтэц

en: Path
mn: Зам

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Field name
mn: Талбарын нэр

en: Revert
mn: Буцаах

en: Web services
mn: Вебны үйлчилгээнүүд
