JSON API Extras (8.x-1.0-rc2) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Default
kk: Стандартты

en: Path
kk: Жол

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Fields
kk: Өрістер

en: Alias
kk: Лақап ат

en: Path prefix
kk: Префикс жолы

en: No fields available.
kk: Қатынаулы өрістер жоқ.
