JSON API Extras (8.x-1.0-rc3) - en to eu translation catalogue (21 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Format
eu: Formatua

en: Path
eu: Bide-izena

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Field name
eu: Eremu izena

en: Fields
eu: Eremuak

en: State
eu: Egoera

en: Entity
eu: Entitatea

en: Alias
eu: Ezizena

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Path prefix
eu: Bidearen aurrizkia

en: Web services
eu: Web zerbitzuak

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: No fields available.
eu: Ez dago eremurik.
