JSON API Extras (8.x-1.0-rc3) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Default
jv: Gawan

en: Filter
jv: Saring

en: Field name
jv: Jeneng field

en: Fields
jv: Field

en: Revert
jv: Baléknā

en: Alias
jv: Singlon

en: - Select -
jv: - Pilih -

en: Path prefix
jv: Awalan path

en: Web services
jv: Layanan web

en: No fields available.
jv: Ora ānā field sing cumawis.
