JSON API Extras (8.x-1.0-rc6) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Format
my: ပုံစံ

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်

en: Alias
my: နာမည်အတု

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
