JSON API Extras (8.x-1.0-rc7) - en to es translation catalogue (24 entries)

en: Status
es: Estado

en: Operations
es: Operaciones

en: Type
es: Tipo

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Resources
es: Recursos

en: Settings
es: Configuración

en: Name
es: Nombre

en: Default
es: Por defecto

en: Format
es: Formato

en: Path
es: Ruta

en: Filter
es: Filtro

en: Field name
es: Nombre del campo

en: Fields
es: Campos

en: State
es: Estado

en: Entity
es: Entidad

en: Revert
es: Revertir

en: - Select -
es: - Seleccionar -

en: Path prefix
es: Prefijo de la ruta

en: Web services
es: Servicios web

en: Entity type
es: Tipo de entidad

en: Bundle
es: Paquete

en: Overwrite
es: Sobreescribir

en: No fields available.
es: No hay campos disponibles.
