JSON API Extras (8.x-2.0-rc1) - en to et translation catalogue (24 entries)

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Resources
et: Ressursid

en: - None -
et: - Puudub -

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Format
et: Vorming

en: Path
et: Tee

en: Filter
et: Filtreeri

en: Field name
et: Välja nimetus

en: Fields
et: Väljad

en: Advanced
et: Täpsem

en: State
et: Olek

en: Entity
et: Olem

en: Revert
et: Lähtesta

en: Path prefix
et: Kataloogitee eesliide

en: Web services
et: Veebiteenused

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Bundle
et: kogum

en: No fields available.
et: Ühtki välja pole saadaval.
