JSON API Extras (8.x-2.11) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Resources
pl: Zasoby

en: - None -
pl: - Brak -

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Default
pl: Domyślny

en: Path
pl: Ścieżka

en: Filter
pl: Filtr

en: Field name
pl: Nazwa pola

en: Fields
pl: Pola

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: State
pl: Stan

en: Entity
pl: Encja

en: Revert
pl: Przywróć

en: Path prefix
pl: Prefiks ścieżki

en: Web services
pl: Usługi web

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Overwrite
pl: Nadpisz

en: No fields available.
pl: Brak dostępnych pól.
