JSON API Extras (8.x-2.3) - en to ka translation catalogue (17 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Resources
ka: რესურსები

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Format
ka: ფორმატი

en: Path
ka: გზა

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Field name
ka: ველის სახელი

en: Fields
ka: ველები

en: Advanced
ka: გაფართოებული

en: Revert
ka: დაბრუნება

en: Web services
ka: ვებ სერვისები
