JSON API Extras (8.x-2.6) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Default
ast: Predefiníu

en: Format
ast: Formatu

en: Path
ast: Camín

en: Filter
ast: Filtru

en: Field name
ast: Nome del campu

en: Revert
ast: Desfacer
