JSON API Extras (8.x-2.9) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Path
bs: Putanja

en: Field name
bs: Ime polja

en: Fields
bs: Polja

en: Revert
bs: Vratiti

en: Alias
bs: Pseudonim

en: No fields available.
bs: Nema dostupnih polja.
