JSON API Extras (8.x-2.9) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Type
ps: بڼه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Format
ps: بڼه

en: Path
ps: يونلور

en: Filter
ps: چاڼ

en: Advanced
ps: پرمخ تللی

en: Alias
ps: پورنوم

en: Bundle
ps: بنډل
