JSON API Extras (8.x-2.9) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Path
sq: Pozicioni

en: Filter
sq: Filtri

en: Revert
sq: Rikthe

en: Path prefix
sq: Prefiksi i shtegut

en: Web services
sq: Shërbimet web

en: No fields available.
sq: Asnjë fushë në dispozicion.
