JSON/JSONB Field (8.x-1.0-beta3) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: Default
et: Vaikimisi

en: Rows
et: Ridu

en: Document
et: Dokument

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Text area (multiple rows)
et: Tekstiväli (mitu rida)

en: Field types
et: Väljade tüübid
