JSON/JSONB Field (8.x-1.0-beta3) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Value
he: ערך

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Rows
he: שורות

en: Document
he: מסמך

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Text area (multiple rows)
he: אזור טקסט (שורות מרובות)

en: Placeholder
he: שומר מקום
