JSON/JSONB Field (8.x-1.0-beta3) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: Default
hr: Zadano

en: Rows
hr: Redovi

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: Text area (multiple rows)
hr: Područje teksta (više redova)
