JSON/JSONB Field (8.x-1.0-beta3) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Default
pl: Domyślny

en: Rows
pl: Wiersze

en: Document
pl: Dokument

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Text area (multiple rows)
pl: Wielowierszowe pole tekstowe

en: Placeholder
pl: Zaślepka

en: Field types
pl: Typy pól
